İLETİŞİM

ETKİNLİK TAKVİMİ

GALERİ

MEKAN

ENG

HAKKIMIZDA

Hakan Dalokay, ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip bir mimar olarak, 1991 yılında farklı bir yönde atılımda bulundu ve günümüzde efsane olarak anılan, aynı ilk günkü heyecanlıyla nesilden nesile insanların hayatına keyifle dokunan Fly – Inn’in temellerini attı. Fark yaratan özel yaklaşımı ile İstanbul’da doğan ve ardından tam 4 şehirde, 10 işletme ile adından söz ettiren, eğlence hayatına yön vererek alanında önemli bir yere sahip olan Fly – Inn,  1994 yılında da Çeşme Aya Yorgi Koyu’nda açıldı.

 

Türkiye’nin ilk beach kulübü olarak bir ilke imza atan Fly – Inn Beach, o zamanlar sadece soyunma kabinleri ve şezlonglardan ibaret olan yazlık plaj deneyimini yepyeni bir konsepte kazandırdı.

2004’e kadar misafirlerini keyifle ağırlayan, birçok insanın hafızasında unutulmaz ve eğlenceli anılara imza atan Fly – Inn Beach 10 sene  aradan sonra 2014’te yeniden kapılarını açtı. Çeşme Çiftlikköy bölgesinde, Altınkum’un en özel koylarından birinde misafirlerini ağırlayan Fly – Inn Beach her geçen gün kendini yenileyen, ağırladığı konuklarına en iyiyi, en keyifli olanı sunmak için yepyeni projeler geliştiriyor. Hakan Dalokay’ın mimari dokunuşları da Fly – Inn Beach’te farkını gösteriyor. Tek motorlu uçağın barın tepesinde dekorasyon olarak kullanılması, içindeki çocuğu hala kaybetmemiş olanlar için sahilde konumlandırılan dev salıncak, kamuflaj malzemelerinden yapılan gölgelik ve belki de hiç akla gelmeyecek birçok dokunuşla ortaya benzersiz, özgün ve oldukça keyifli bir ambiyans çıkıyor.

 

Gayet sıcak ve samimi bir atmosferin hakim olduğu Fly – Inn Beach’te Hakan Dalokay ve ekibi misafirlerini adeta kendi evlerindeymiş gibi özenle ve keyifle ağırlıyor.

 

+90 232 722 22 98
Altınkum Çeşme, 35390 İzmir, Turkey

info@flyinnbeach.com