İLETİŞİM

ETKİNLİK TAKVİMİ

GALERİ

MEKAN

ENG

ETKİNLİK TAKVİMİ

3/07

PAZAR

DJ FUNKY 'C'

Ritmi yüksek parçalarla dinleyenlerine benzersiz anlar yaşatan, Türkiye’nin en önemli DJ’lerinden DJ Funky ‘C’ ile Fly – Inn Beach, 2 Temmuz Cuma günü unutulmaz bir partiye daha imza atıyor!

06/07

ÇARŞAMBA

NORA EN PURE

Yaptığı her parçayla müzik listelerini sallayan, DJ setlerinin vazgeçilmezi olan hitlere imza atan, melodik olduğu kadar hipnotik öğelerin de yoğun olduğu benzersiz setleri ile dinleyenlere sıra dışı bir müzik deneyimi yaşatan, hem güzelliği, hem de enerjisi ile izleyenleri hayran bırakan Nora en Pure, dünyanın önde gelen partilerinden ve en büyük festivallerinden sonra 6 Temmuz Çarşamba günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

15/07

CUMA

CROATIA SQUAD

Dans müziğine yön veren çalışmaları, Nu Disco, Indie Dance, Deep House ritimlerinin yükseldiği setleriyle dinleyenlere benzersiz bir müzik şöleni yaşatan Crotia Squad, dünyanın en büyük müzik festivallerinden ve partilerinden sonra 15 Temmuz Cuma günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

17/07

PAZAR

ALY & FİLA

Trance müzik dünyasına yön veren çalışmaları, kalplere, zihinlere ve hayallere dokunan ritimleri, milyonları coşturan, sıra dışı performansları ile elektronik müziğin günümüzde en önemli temsilcilerinden Aly & Fila, Tomorrowland, Global Gathering, Dance Valley, Creamfields gibi dünyanın en büyük müzik festivallerinden ve partilerinden sonra 17 Temmuz Cumartesi günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

22/07

CUMA

PURPLE DISCO MACHINE

Nu Disco, Deep House, House ve 80’lerin ritimlerini funk müziğiyle harmanlayan, “My House” başta olmak üzere imza attıkları çalışmalarla müzik listelerini sallayan, setleriyle dinleyenlere benzersiz bir müzik şöleni yaşatan Purple Disco Machine, dünyanın en büyük müzik festivallerinden ve partilerinden sonra 22 Temmuz Cuma günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

23/07

CUMARTESİ

WOLFSON

Kendine has ritimleri ve benzersiz setleri ile dinleyenlere sıra dışı bir müzik deneyimi yaşatan, izleyenleri hayran bırakan sahne performanslarıyla dikkatleri üzerine çeken, elektronik müziğin günümüzde önde gelen temsilcilerinden DJ Wolfson, başta Los Angeles, İbiza ve Miami olmak üzere dünyanın önde gelen partilerinden ve en büyük festivallerinden sonra 23 Temmuz Cumartesi günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

06/08

CUMARTESİ

CIELO

İspanyolcada gökyüzü anlamına gelen “Cielo” grubunun üyeleri Nancy ve Simay, yüksek ritimli parçalardan oluşan eğlenceli setleriyle 6 Ağustos Cumartesi günü Fly – Inn Beach Happy Hour partisinde setin başına geçiyorlar. Türkiye’nin ilk kadın DJ Duo’su olan “Cielo”, Türkiye’nin önde gelen bir çok festivalinde ve partisinde setin başına geçerek müzik severlere yaşattıkları eğlenceli saatler ve benzersiz performanslarıyla fark yaratıyorlar.

14/08

PAZAR

DJ FUNKY 'C'

Türkiye’nin ilk Dj’lerinden, setleri ve uluslararası partilerde çaldığı benzersiz parçalarıyla dikkat çeken, eğlenceli MC şovlarıyla da büyük bir hayran kitlesine sahip olan “ DJ Funky ‘C’ ”, 14 Ağustos Pazar günü Fly – Inn Beach’in kabininde yerini alıyor.

SUPERLOVER

Berlin çıkışlı dünyaca ünlü prodüktör ve DJ Ferri Borbasın, nam-ı diğer bilinen ismiyle Superlover, enerji veren, hislere dokunan melodileri ile dünyanın en büyük müzik festivallerinden ve partilerinden sonra 20 Ağustos Cumartesi günü Fly – Inn Beach setinin başına geçiyor.

20/08

CUMARTESİ

+90 232 722 22 98
Altınkum Çeşme, 35390 İzmir, Turkey

info@flyinnbeach.com