İLETİŞİM

ETKİNLİK TAKVİMİ

GALERİ

MEKAN

ENG

Açılış saatleri 
Her gün 09:00 – 00:00

2500 
kişi kapasitesi

Giriş 60TL:
Şezlong + havlu

Happy hour 
Happy hour
17:00’dan itibaren

MEKAN

 

BİRBİRİNDEN FARKLI PLAJLARI, BARLARI, YİYECEK - İÇECEK ÇEŞİTLERİ ve AKTİVİTE İMKANLARIYLA BU YAZ TÜM EĞLENCE ÇEŞME'DE FLY-INN BEACH'IN KANATLARI ALTINDA BAŞLIYOR.

RELAX BEACH

KID FRIENDLY BEACH

PARTY BEACH

Sakinlik arayanlar için bire bir. Kafa dinleyip kitabınızı okuyabilmeniz için özel olarak tasarlandı. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve denizin güneşin ve sakinliğin tadını çıkartın.

Çocuklar rahatça koşup oynayabilir ve çeşitli aktivitelere katılabilirler. Çocuklar için yaz anıları unutulmazdır...

Bizler eğlenirken onları dışlamak olmaz değil mi. Biz dışlamıyoruz siz de öyleyseniz evcil hayvanlarınızı da Fly-Inn'e bekliyoruz.

Yaz boyu saat 17:00’dan itibaren düzenlenen FLY-INN partileri ve ünlü DJ’lerin konuk olacağı festivaller ile İbiza, St. Tropez, Miami ve Mikanos gibi dünyanın popüler plajlarındaki eğlenceleri Çeşme’ye taşıyoruz.

AKTİVİTELER

MÜZİK FESTİVALLERİ

SPOR SEVERLER

AKŞAMÜSTÜ PARTİLERİ

YETİŞKİNLER İÇİN OYUNLAR

Ünlü DJ'lerin konuk olacağı festivaller ile İbiza, St.Tropez, Miami ve Mikonos gibi dünyanın popüler plajlarındaki eğlenceleri Çeşme’ye taşıyoruz.

Spor mekan ve zaman tanımaz. Plajda sporumu aksatmam diyorsanız su sporlarından crossfite ve kardiyoya kadar sayısız seçenek sizi bekliyor.

Yaz boyu her gün 17:00’dan itibaren düzenlediğimiz partiler İbiza’yı aratmıyor.

Tavla turnuvasından, dev jenga'ya rekabeti sevenler ve tatili aktif geçirenler için çeşitli turnuva ve oyunlar sizi bekliyor.

YEME - İÇME

Aperatif menüsü, dünya mutfağından sunulan örnekleri, vejetaryenler için seçenekleri, mevsim meyvelerinin bulunduğu sağlıklı barı, pideleri, gözlemeleri, midye dolması, haşlanmış mısırı ve odun fırını pizzasıyla FLY-INN Beach Club size sonsuz seçenek sunuyor..

Fly-Inn Beach, su sporları heyecanı yaşamak isteyenleri de unutmadı. Su sporları merkezinde Jet Ski, Kano, WakeBoard, Su Kayağı, Banana, Ringo gibi pek çok aktivite sizi bekliyor.

SU SPORLARI

+90 232 722 22 98
Altınkum Çeşme, 35390 İzmir, Turkey

info@flyinnbeach.com