top of page

Açılış saatleri

Her gün 09:00 – 00:00

2500

kişi kapasitesi

Giriş 90TL:

Şezlong + havlu

Happy hour 

Happy hour 
17:00’dan itibaren

MEKAN

BİRBİRİNDEN FARKLI PLAJLARI, BARLARI, YİYECEK - İÇECEK ÇEŞİTLERİ ve AKTİVİTE İMKANLARIYLA BU YAZ TÜM EĞLENCE ÇEŞME'DE FLY-INN BEACH'IN KANATLARI ALTINDA BAŞLIYOR.

Bizler eğlenirken onları dışlamak olmaz değil mi. Biz dışlamıyoruz siz de öyleyseniz evcil hayvanlarınızı da Fly-Inn'e bekliyoruz.

AKTİVİTELER

MÜZİK FESTİVALLERİ

Ünlü DJ'lerin konuk olacağı festivaller ile İbiza, St.Tropez, Miami ve Mikonos gibi dünyanın popüler plajlarındaki eğlenceleri Çeşme’ye taşıyoruz.

SPOR SEVERLER

Spor mekan ve zaman tanımaz. Plajda sporumu aksatmam diyorsanız su sporlarından crossfite ve kardiyoya kadar sayısız seçenek sizi bekliyor.

AKŞAMÜSTÜ PARTİLERİ

Yaz boyu her gün 17:00’dan itibaren düzenlediğimiz partiler İbiza’yı aratmıyor.

YETİŞKİNLER İÇİN OYUNLAR

Tavla turnuvasından, dev jenga'ya rekabeti sevenler ve tatili aktif geçirenler için çeşitli turnuva ve oyunlar sizi bekliyor.

YEME - İÇME

Aperatif menüsü, dünya mutfağından sunulan örnekleri, vejetaryenler için seçenekleri, mevsim meyvelerinin bulunduğu sağlıklı barı, pideleri, gözlemeleri, midye dolması, haşlanmış mısırı ve odun fırını pizzasıyla FLY-INN Beach Club size sonsuz seçenek sunuyor..

SU SPORLARI

Fly-Inn Beach, su sporları heyecanı yaşamak isteyenleri de unutmadı. Su sporları merkezinde Jet Ski, Kano, WakeBoard, Su Kayağı, Banana, Ringo gibi pek çok aktivite sizi bekliyor.

bottom of page